forma

Asker Tezkere Forması

tezkere forması

Tezkere forması; askerlerin tezkerelerini almaya 1 ay kala yaptırdıkları hatıra formasına verilen isimdir.

İnsanlar ilgilendikleri işler ya da bulundukları durumlar ile ilgili formalar yaptırmak isterler. Bunlar genel olarak hatıra ve hediye amaçlı kullanılabilir. Forma Marketi firması olarak bizlerde bireyler için birden fazla forma ve eşofman gibi eşya hizmeti sunmaktayız. Bunlardan bir tanesi de asker tezkere sormasıdır. Askere giden kişileri forma yaptırma istekleri söz konusu olabiliyor. Forma Marketi de askerler için forma tasarlama işlemini gerçekleştiriyor.

Forma Marketi Ürünleri

Forma marketi sitesi içinde ulaşabileceğiniz birçok forma, eşofman ve polar ürünlerini görebilirsiniz.

Genel olarak kategorilere bakacak olursak;

  • Futbol formaları
  • Basketbol formaları
  • Asker tezkere formaları
  • Eşofman

Bu ana kategoriler içinde istediğiniz ürünlerimize ulaşmanız mümkündür.

Forma Marketi Asker Ürünleri

Forma Marketi olarak müşterilerimize takım formları gibi ürünlerin yanında askere gidenler için ya da yakınları askere gitmiş olanlar için askeri ürünler tasarlamaktayız.

Bu ürünlerimizi sıralayacak olursak;

  • Asker tezkere forması
  • Asker tezkere poları
  • Asker tezkere eşofmanı

Bu ürünler asker olanlar için tasarlanmış olan ürünlerimizdir. Bu ürünlerimize ise sitemizin ana sayfasının üst kısmında yer alan asker tezkere forması ürünleri seçeneğinde bulabilirsiniz.

Asker Tezkere Forması

Bu ürünler asker olan kişilerin tezkerelerini almaya kısa bir zaman kala hatıra amaçlı yaptırmış oldukları formalardır. Bu ürün ile askerlik yılları içerisindeki anılarını hatırlar. Bu şekilde askerlik anılarını unutmamış olurlar. Asker forması üzerinde yer alan logo ya da yazılar özel şekilde tasarlanabilir ve değiştirilebilir niteliktedir. Asker formalarımızın hepsi hava alır niteliktedir. Aynı zamanda esnek yapılara sahiptir.

Mikro petek kumaş ile üretilmektedir. Ürünlerimiz müşterilerimize kalite kontrolleri gerçekleştikten sonra gönderilmektedir. Aynı zamanda ürünlerin siparişi yapıldıktan sonra takibi de sağlanır. Herhangi bir sorun olduğu zaman ise iletişim kanallarımız ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Asker Tezkere Forması Fiyatları

Asker tezkere formalarımız kişiye özel olarak tasarlanabilmektedir. Her askere özel olarak ürün oluşturulmaktadır. Özel olarak tasarlanan bu formalar için ise çok fazla bir fiyat talebimiz bulunmamaktadır. Site içerisinde forma fiyatlarının 69.90 TL’den 45.00 TL’ye indirildiğini görebilirsiniz. Bu uygun fiyat ile ürünlerimizi sipariş verebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir