forma

Halı Saha Forma Tasarla

Halı Saha Forma Tasarla

Formasız bir takım düşünebiliyor musunuz? Biz düşünemiyoruz. Forma sizin kimliğinizdir ve takımınızı yansıtır. Takımınız formasız kalmasın. Halı sahalarda yaptığınız futbol maçlarında kendinize ait bit forma giymenin eşsiz hissini sizlere sunuyoruz. Halı saha forma tasarla uygulaması sayesinde kolayca sizlere istenilen tasarım, renk ve desende halı saha formaları sunuyoruz.

Firmamız olarak hızlı, kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı ürünleri tasarlamak bizim hedefimiz. Sizlerin memnuniyeti bizler için önemli.

Basım ve Kumaş Kalitesi

Halı saha forma tasarla uygulamamız sayesinde sizlere istediğiniz özellikte formaları kolay ve de hızlı bir şekilde sunuyoruz. Adını son zamanlarda sıkça duyduğunuz spor yaparken sizi rahat hissettiren ve hava alabilen kumaşlar kullanıyoruz. Mikro-petek kumaşlar sayesinde teriniz anında kumaş yüzeyine çıkıyor ve orada kuruyor.

İstediğiniz yaratıcı ürünleri dijital baskı yöntemiyle, yüksek çözünürlük garantisiyle sizlerle buluşturuyoruz. Halı saha forma tasarla sayesinde sayısız renk ve desen seçeneği de sizlere sunuluyor. Forma üzerinde bulunan logo, isim, sponsor ya da numaraların ölçüleri, Türkiye Futbol Federasyonu’nun yayınladığı ölçü talimatları doğrultusunda yapılmaktadır.

Model ve Ölçü Seçenekleri

Model seçeneklerimizin çeşitliliği sayesinde dilediğiniz seçerek formanızın modelini seçebilirsiniz. Halı saha formanızı en sevdiğiniz takımın formasından ilham alarak tasarlayabilirsiniz. Formanız için bisiklet yaka, v yaka, polo yaka ve hâkim yaka gibi çeşitli yaka seçenekleri vardır. Halı saha formaları için genellikle tercih edilen yaka türü ise bisiklet yakadır.

Halı saha forması

Beden ölçüleri arasından bedeninize uyanı seçebilir hatta slim fit ya da normal fit kalıp tercih edebilirsiniz. Beden ölçünüzü seçerken bir büyük ya da bir küçük beden seçmemeniz sizin rahat hareket edebilmeniz için gereklidir.

Halı Saha Forma Tasarlama Süreci Nasıl İlerler?

  • Sipariş süresinde izlemeniz gerekenler aşağıda verilen gibidir:
  • Öncelikle istediğiniz modeli seçip bizlere iletmeniz gereklidir. Siz model seçtikten sonra sipariş işlemi başlatılır.
  • Forma seçimi sonrası formanın içermesi istediğiniz bilgileri bizlere iletmeniz gerekir. Bunlar; isim, logo, numara ya da sponsor adıdır. Bu bilgilerin eksiksiz ve yanlış yapılmadan bize iletilmesi önemlidir.
  • İstekleriniz doğrultusunda tasarlanan forma sizlere onay için gönderilir. Bu onay süreci, formanızın istenilen gibi yapılıp yapılmadığını ya da değişiklik yapılmasını istenen yerleri bizlere iletmeniz gereken süreçtir.
  • Onay sonrası halı saha formanız, istenilen sayıda basım sürecine girer. Formalar basılmaya başlandığı andan itibaren herhangi bir değişiklik yapılamaz.
  • Basım işlemi bittikten sonra ürünleriniz kargoya verilir ve teslimat süresi size bildirilir.

Dikkat Etmeniz Gerekenler

Halı saha forma tasarla aşamasından sonra formalar üzerinde yapılmak istenen değişiklikler tarafımıza basım işlemi öncesinde belirtilmelidir. Tasarımlar basıma girene kadar değiştirme hakkınız vardır. Basıma girdikten sonra böyle bir hakkınız olmaz.

Sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti vermeye çalışıyoruz. Sizler de bu süreçte bizimle iletişim halinde olmalısınız. Böylece tasarımlar sizin istediğiniz doğrultuda gerçekleşir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir