forma

Ucuz Forma Yaptırma

ucuz forma yaptırma

Ucuza forma yaptırma artık çok kolay. Firmamız size hayalinizdeki formayı ucuza yaptırmak için bir şans sunuyor. Çok fazla para ödemeden istediğiniz formayı firmamız farkıyla tasarlayın. İster kendiniz ister takımınız için dijital baskı yöntemlerine hâkim ekibimiz ile istediğiniz formayı tasarlamak artık sadece bir hayal değil.

Ucuza forma yaptırma denilince aklınıza kalitesiz ve özensiz ürünler gelebilir ama biz sizlere son derece kaliteli ve yüksek çözünürlüklü dijital baskılarımızla yapılmış bir forma garanti ediyoruz. Firmamız tüm tasarlama süreci boyunca sizinle ve destek olmaya hazır.

Kaliteli Hava Alan Kumaş

Formanızı yaparken sizin rahatlığınızı ve konforunuzu da göz ardı etmiyoruz. Birçok ünlü markanın da kullandığı Dri-FIT kumaş gibi kaliteli hava alabilen kumaşlar kullanıyoruz.

Wensport olarak özel ürettiğimiz, Fressfit adını verdiğimiz kumaşı kullanıyoruz. Bu kumaş sayesinde hareket özgürlüğünüz kısıtlanmadan hareket edebiliyorsunuz. Üstelik bu özel kumaş buharlaşan terinizin kumaşın üst yüzeyine çıkarak dışarı atılmasını sağlıyor. Böylece spor yaparken ve efor harcarken performansınız olumsuz etkilenmiyor. Her şey sizin ve rahatlığınız için.

Baskı Kalitesi

Formanızın üzerine yapacağımız dijital baskı konusunda uzmanlaşmış ekibimizle sizlere yüksek çözünürlükte hazırlanmış formalar sunuyoruz. Dijital baskılama sayesinde tasarımlarınız için seçebileceğiniz sınırsız renk ve desen bulunmaktadır.

Ucuz Forma Yaptırmak

Model ve Beden Seçenekleri

Ucuza forma yaptırma sizler için kısıtlı seçeneklerden ibaret değil. Sizlere sayısız model, renk ve ölçü seçeneği sunuyoruz. Bisiklet yaka, polo yaka, hâkim yaka ve v yaka gibi yaka türlerimiz de mevcuttur. Bununla beraber forma kalıbınızı slim fit ya da normal fit olarak seçebilirsiniz.Ucuz forma yaptırma için sitemizi ziyaret edebilirsiniz:

Formanızı tasarlarken kullanım alanına göre o spor alanında yayınlanan federasyon talimatlarına göre yapıyoruz.

Ne Yapmam Lazım?

  • İlk adım olarak firmamızın size sunduğu forma seçenekleri arasından istediğinizi seçmeniz gereklidir.
  • Formanızın rengine karar verdikten sonra yazdırmak istediğiniz isim, numara ve eğer varsa logonuzu bizlere iletmelisiniz. Logonuzun içerdiği renkler, seçtiğiniz formanın rengine uymalıdır. Verilen isim ve logo bizlere eksiksiz şekilde yazarak iletilmelidir. Kullanılacak yazı fontu da seçilmelidir.
  • Seçim aşaması sonunda seçtiğiniz özellikler doğrultusunda formanızın özellikleri ayarlanır ve size gönderilir.
  • Siz tasarımı onayladıktan sonra tasarlanan forma istenilen sayıda basılmak üzere basım işlemine gönderilir. Sizden onay almadan basım işlemi yapılmaz bu yüzden gönderilen tasarımı onaylamış olmanız gerekmektedir.
  • Tasarım ve baskı bitimi sonrası teslimat süreniz size iletilir.

Lütfen Dikkat Ediniz

Ucuza forma yaptırma aşamasında formalar basım işlemine girmeden yapmak istediğiniz her türlü değişikliği bizlere iletmeniz gereklidir. Basıma girdikten sonra herhangi bir değişim yapılamaz. Bu yüzden verdiğiniz bilgilerin doğruluğuna ve tasarımın istediğiniz gibi olup olmadığına tasarım size gönderildiğinde karar vermeniz gerekmektedir.

Formanızı yıkarken, özel tasarım kumaşınızı daha uzun ömürlü kullanabilmek için ters yüz edip yıkayınız. Baskılara zarar gelmemesi için ütülemeniz gerektiğin de yine ters çevirerek soğuk ayarda yıkayınız.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir