forma

Sarı Siyah Forma Tasarla

Sarı siyah forma

Son zamanlarda oldukça tercih edilen, Malatyaspor ve Borussia Dortmund gibi yerli ve yabancı futbol takımlarının da tercih ettiği sarı siyah forma sahibi olabilirsiniz. Hayranı olduğunuz takımın formasına benzer formaları yapabilirsiniz. Sarı siyah forma tasarla sayesinde eşsiz formalarınızla gözleri üzerinize toplarsınız.

Firmamız sizlere sarı siyah forma tasarla aşamasında bir destek sunuyor. Çeşitli model seçeneklerimiz, kaliteli kumaşlarımız ve yüksek çözünürlüklü dijital basım yöntemlerimizle hizmetinizdeyiz. Üstelik her bütçeye uygun seçeneklerimiz mevcut. Formalarınız artık daha rahat ve konforlu.

Kumaş ve Basım Kalitesi

Spor ve çeşitli aktiviteleri yaparken sizlerin rahat etmesi bizim önceliğimiz. Özel üretim, yüksek kaliteli, mikro-petek kumaşlar sayesinde hareket özgürlüğünüz kısıtlanmaz. Efor sarf ederken terlemek sizin için bir sorun olmaz. Formalarınızda kullandığımız mikro-petek kumaşlar, teri kumaş yüzeyine iterek orada kurumasını sağlar.

Basım kalitemiz konusunda da iddialıyız. Dijital baskılama yöntemi ile forma tasarımlarında yüksek çözünürlüklü basımlar meydana gelir. Sayısı renk ve desen arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Her spor dalı için farklı modeller ve ölçüler mevcuttur. Sarı siyah forma tasarla uygulamasında Logo, isim, numara ve sponsor için kullanılan ölçüler, spor dalının federasyon sitesinde yayınlanan talimatlara göre uygulanır.

Sarı Siyah Forma Tasarla

Çeşitli Model ve Beden Ölçüleri

Firmamız olarak sizlere sunduğumuz çeşitli forma seçenekleri vardır. Sarı siyah forma tasarlayabilir ya da aralarından dilediğinizi seçip tasarımına başlayabilirsiniz. Formalarımız için bisiklet yaka, v yaka, hâkim yaka ya da polo yaka gibi çeşitli yaka türlerimiz de bulunmaktadır. Basketbol formaları için çoğunlukla v yaka tercih edilirken, futbol formaları için ise bisiklet yaka tercih edilmektedir.

Geniş beden ölçüsü yelpazemiz vardır. Slim fit ve normal fit kalıplarımız da mevcuttur. Beden ölçünüzü seçip bize iletirken kalıp seçimini de yapıp iletebilirsiniz. Formanızın içinde daha rahat olabilmeniz adına tam bedeninizi seçmenizi öneririz.

sarı siyah forma modeli

Tasarım Aşaması ve Sipariş Süreci

  • Forma modelleri arasından dilediğiniz modeli seçiniz.
  • Ardından formanıza yazılacak logo, isim ve numaraları bizlere yazım yanlışı yapmadan ve eksiksiz bir şekilde iletiniz.
  • Ekibimiz istenilenler doğrultusunda tasarımı tamamladıktan sonra sizlere yollayacaklardır. Sizin yapmanız gereken tasarımı dikkatlice kontrol edip, yanlış ya da eksik yerleri bizlere belirtmektir. Bu aşamada yapmak istediğiniz değişiklikleri de bizlere iletebilirsiniz.
  • Tasarım sizin tarafınızdan onaylandıktan sonra talep ettiğiniz sayıda basım işlemine başlanacaktır.
  • Basım işlemi sonunda kargoya verilecek ve de teslimaSarı siyah forma modellerit süresi sizlere bildirilecektir.

Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar

Müşterilerimizin memnuniyeti bizler için önemlidir fakat tasarım basım işlemine girdikten sonra herhangi bir değişim yapılamaz. Bu yüzden sizlerin memnuniyeti için sizlere gönderdiğimiz tasarımları dikkatle incelemenizi öneririz.

Logo, sponsor, numara ve isim bilgilerini gönderirken yazım yanlışlarına mümkün olduğunca dikkat ederek doğru olacak şekilde bizlere yollayınız. Bazen ufak hatalar müşterilerimiz tarafından onay esnasında da gözden kaçmakta bu sebeple ürünlerden tam anlamıyla memnun olamamaktadırlar.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir